Transport i wysyłka

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane profesjonalnie od chwili ich złożenia do momentu dostarczenia mebli. Dlatego tak ważny jest dla nas ostrożny przewóz mebli, by uchronić je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Koszty transportu/wysyłki obliczane są indywidualnie dla każdego zamówienia – zależnie od gabarytów i ilości zamówionych mebli, a w przypadku transportu również od odległości miejsca ich dostarczenia.

Transport

Zapewniamy naszym Klientom odpłatny transport mebli na terenie całego kraju. Dostawa obejmuje dostarczenie mebli pod wskazany adres – bez ich wniesienia, montażu i ustawienia.

Wysyłka

Korzystamy z usług Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Przed wysyłką meble zabezpieczamy tak, by dotarły do Klienta w nienaruszonym stanie. Wysyłane są one w całości, dzięki czemu nie wymagają złożenia. Wyjątek stanowią szafy oraz łóżka, które ze względu na gabaryty wysyłamy spakowane (wraz z instrukcją montażu). Nie wysyłamy mebli za granicę.

Odbiór osobisty

Zakupione meble odebrać można osobiście, w siedzibie firmy, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne uzgodnienie terminu odbioru pod nr. (52) 381-51-14 lub (52) 525-68-79.

Termin realizacji

Zamówienia realizujemy w ciągu 3-4 tygodni. Przy większych zamówieniach czas realizacji ustalany jest indywidualnie. Terminy realizacji związane są z cyklem produkcyjnym – nie ma możliwości ich skrócenia.

Płatność

Akceptujemy dwie formy zapłaty za zakupiony towar:

  • przedpłata na konto Santander Bank Polska SA 35 1090 1072 0000 0000 0801 0914
  • płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Zamówienia można składać e-mailem, faxem lub osobiście w siedzibie firmy.